← zpět

O IMUREGENU

IMUREGEN

IMUREGEN je unikátní doplněk stravy s více než šedesátiletou tradicí, vyvinutý předními českými imunology. Jedná se o český preparát na zcela přírodní bázi, který je jedinečným pomocníkem pro podporu imunitního systému a při regeneraci organismu. 

Komplex IMUREGEN , vyvinutý na počátku 50. let, získal v roce 1983 Československý výrobní patent . Jeho blahodárné účinky byly za více než půl století jeho existence potvrzeny mnoha odbornými studiemi, testy a klinickou praxí, ale zejména řadou spokojených uživatelů.

Číst celý článek

 

Chtěla bych se zeptat, jestli kapsle mohou i děti, nebo je lepší koupit dětem kapky?

Kapsle mohou děti od tří let, a to z důvodu možnosti vdechnutí kapsle. Kapsli je ale možné rozdělat a nasypat například do jogurtu. Kapky jsou již od jednoho roku a je možné je mísit s vlažnými nápoji.

 

Ráda bych se zeptala, jestli je nutné Imuregen kapsle a kapky po otevření uchovávat v lednici?

Přípravky Imuregen stačí uchovávat při pokojové teplotě, není nutné je mít v lednici. Stačí suché místo, které není vystaveno přímému slunci.

 

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi kapkami a kapslemi?

Balení Kapek i Kapslí obsahuje dávku IMUREGENu na jeden měsíc ve stejných denních dávkách. Pokud nemáte specifické problémy, pak volba záleží pouze na preferovaném způsobu podávání.

 

Mohu zvýšit dávkování Imuregenu, když jsem nemocná?

Imuregen je přírodní přípravek a proto u něho nehrozí předávkování. Pokud se necítíte dobře, můžete bez obav dávkování zvýšit.

 

 

 

 

regionální prodejci
Regionální prodejci
Poradna
Poradna
Poradna
Zaslat dotaz