← zpět

Obchodní podmínky

Obecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.imuregen.cz. Vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Prodávajícím a provozovatelem internetového obchodu www.imuregen.cz je společnost:

IMUREGEN s.r.o.

se sídlem Elišky Krásnohorské 135/7, 110 00 Praha 1

IČO: 25941356, DIČ: CZ25941356

zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 190897.

Předmět podnikání: koupě zboží za účelem dalšího prodeje, prodej a

zprostředkovatelská činnost.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou jiný subjekt, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.), vše ve znění novel.

Objednání zboží

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky, vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a zároveň potvrzuje svou způsobilost k právním úkonům.

Při první objednávce bude zákazníkovi rovněž zasláno přihlašovací jméno a heslo pro případné další nákupy v e-shopu, kontrolu objednávky a stavu jejího vyřizování. Pokud neodejde kopie objednávky na Vámi zadanou e-mailovou adresu, kontaktujte nás na vybraných tel. číslech nebo emailem.

Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku (telefon, internet atd.) pro uskutečnění objednávky jsou v běžné výši, závislé na tarifu telekomunikačních služeb, které objednatel používá.

Cena zboží

Ceny uvedené v kupní smlouvě jsou platné v době uskutečnění objednávky a jsou uváděny včetně DPH. Doba trvání akčních cen je do vyprodání zásob, pokud není stanoveno doplňující informací u výrobku jinak.

Způsoby platby

Formou dobírky při převzetí zboží nebo bankovním převodem.

Doprava

Objednávky jsou zasílány Českou poštou. Poštovné činí 99 Kč s DPH. Při nákupu nad 1000 Kč s DPH se poštovné neúčtuje.

Také je možné zboží zasílat přes Zásilkovnu, zde poštovné činí 59 Kč.

Cena za dobírku je 25 Kč.

Balné se neúčtuje.

Pokud zásilka váží více jak 20 kg je rozdělená do více balíků. V takovémto případě účtujeme 90,- Kč s DPH za každý další balík.

Platí pro objednávky na území ČR. Mimo území ČR je účtována cena dopravy dle sazeb České pošty.

Odstoupení od smlouvy

Internetový obchod www.imuregen.cz poskytuje spotřebiteli dle § 1829 odst. 1 Občanského zákoníku ochranou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy lze i telefonicky nebo emailem před expedicí zboží.

Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy, zašlete nám zboží včetně kopie dodacího listu a průvodního dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupujete od uzavřené kupní smlouvy.

Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně spotřebováno.

V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody. Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O zrušení objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Vrácení peněz

Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.

V případě vrácení zboží budou peníze zaslány kupujícímu inkasní složenkou.

Na žádost kupujícího budou peníze vráceny na bankovní účet.

Kontrola zásilky

Při převzetí zásilky je spotřebiteli, doporučeno překontrolovat stav zásilky. Pokud je při převzetí zjištěno mechanické poškození obalu výrobku či neúplnost zásilky, je spotřebiteli doporučeno za přítomnosti dopravce vyhotovit do přepravních dokladů záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost dopravcem potvrdit, případně zboží nepřevzít. Spotřebitel tím značně zjednoduší a urychlí vyřízení celé věci. Tím samozřejmě není nijak dotčeno právo spotřebitele uplatnit reklamaci u prodávajícího.

Reklamace

V případě, že spotřebitel objeví na zakoupeném zboží v průběhu záruční lhůty vadu, nebo zboží neodpovídá jeho objednávce, má nárok na reklamaci. Pro rychlé vyřízení reklamace preferujeme kontakt telefonickou, nebo internetovou formou.

Adresa pro uplatnění reklamace je:

Imuregen s.r.o., Malé Poříčí, Na Brzdách 72, 547 01 Náchod

Kontaktní email: info@imuregen.cz

Kontaktní telefon: 491 428 124

Reklamaci je možné uplatňovat i osobně v provozovně společnosti.

Provozní doba: 8:30 - 15:30 (pondělí až čtvrtek)

Ochrana osobních dat

Osobní data zákazníků jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění. Osobní údaje zákazníků jsou chráněny proti zneužití. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Osobní data, která kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuta jiným subjektům. Výjimku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný k bezproblémovému doručení zboží.

Podmínky akčních nabídek

Akční nabídky platí pouze do stanoveného data, nebo do vyprodání zásob. Společnost Imuregen s.r.o. si vyhrazuje právo omezit, nebo ukončit tyto nabídky předčasně.

 

 

regionální prodejci
Regionální prodejci
Poradna
Poradna
Poradna
Zaslat dotaz